Категорії
Події

Виявили коронавірус, у чотирьох молдаван, які нещодавно відвідували Почаївську лавру

За останню добу в Молдові підтверджено зараження короновірусом ще у 17 осіб, повідомила на брифінгу в п’ятницю ввечері міністр охорони здоров’я, праці та соціального захисту Віоріка Думбревяну.

“Сьогодні протестували аналізи 90 осіб. У результаті у нас 17 випадків зараження COVID-19. У 12 випадках – це зараження всередині країни, зокрема вісім випадків у Кишиневі. Також є 5 випадків ввезення інфекції. З України – 4 випадки і 1 випадок із Росії. Загалом, з 7 березня по теперішній час у нас зареєстровано 66 випадків інфекції COVID-19”, – заявила міністр після щоденного засідання надзвичайної комісії з питань громадської охорони здоров’я.

Президент Молдови Ігор Додон, який також брав участь у засіданні, висловив жаль, що і після введення “червоного коду” і режиму надзвичайного стану деякі громадяни виїжджали за кордон.

“Так, група віруючих їздила в Почаївський монастир в Україні. Повернулися. У чотирьох осіб виявлено коронавірус. Ми закрили кордони. Я переконливо прошу всіх залишатися вдома і в жодному разі не виїжджати з країни”, – заявив Додон.

Loading...

Він сказав, що динаміка поширення захворювання в Молдові виявилася менш страшною, ніж прогнозували фахівці.

“Це означає, що вжиті заходи дають результати. Але немає приводу для самозаспокоєння. У наступні дні фахівці прогнозують кілька сот випадків інфікування. Це реальність, ми до неї готові. Влада підготовлена до всіх сценаріїв, у нас є все необхідне для цього”, – підкреслив Додон.

Loading...
Loading...