Категорії
Події Спорт

В Україні карантин, а до Івано-Франківська їдуть 200 спортсменів з 12 країн Європи

У суботу, 14 березня, Івано-Франківськ стане епіцентром масштабних змагань.

Понад 200 спортсменів з 12 країн Європи приїдуть в Івано-Франківськ, щоб взяти участь у чемпіонаті Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби.

Згідно рішення РНБО Україна закриває кордон для іноземних громадян на два тижні в рамках боротьби з поширенням коронавірусу Covid-19, про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов. Цікаво, яким чином іноземні спортсмени приїдуть, а згодом виїдуть.

Рішенню проведення заходу у місті мешканці не раді. Сотні франківців у мережі Facebook обурювались, адже такий масовий захід може бути небезпечними, у зв’язку з поширенням у світі коронавірусноі інфекції.

Цікаво,як має відбуватися 14.03 ходьба Руслан Марцінків, Vitalii Mateshko, Україна в зоні карантину????Чому не відмінити…

Опубліковано Tanya Luzhetska Четвер, 12 березня 2020 р.

Втім, президент Легкої атлетики України Ігор Гоцул запевнив, що змагання не несуть загрози, а відміна не дала б нічого, окрім втрати іміджу та грошей.

Loading...

«Відміна означала б втратою обличчя. Ми боролись на конкурсі за проведення змагань. Відмінити їх можна було б за три тижні, але не за день-два. Зазначу, що ми розуміємо, яку відповідальність несемо за безпеку громадян»,- пояснює Гоцул.

Міський голова Руслан Марцінків у соціальній мережі Фейсбук зазначив:

На изображении может находиться: текст
  • Save

На звернення франківців у мережі Facebook міський голова відповів:

Loading...
  • Save

УЄФА офіційно призупинив всі матчі Ліги Чемпіонів і Ліги Європи.

Loading...
Loading...