Категорії
Події

У Бельгії 11-річний хлопчик став випускником університету

Хлопець у віці 11 років став наймолодшим випускником університету в Антверпені, який зміг протягом року освоїти трирічний курс навчання і отримати ступінь бакалавра фізичних наук.

Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться в інформації, оприлюдненій у вівторок в бельгійському виданні  The Brussels Times.

«Хлопець у віці 11 років отримав ступінь бакалавра з фізики в університеті Антверпена після того, як успішно завершив трирічні курси протягом одного року, паралельно відвідуючи курси з отримання ступеня магістра. Наймолодший випускник Лоран Сімонс, родом з міста Остенде фламандською узбережжі, перевищив досягнення інших студентів, отримавши найвищий рівень оцінки знань в 85% ».

Як повідомляється, Лоран Сімонс почав курс фізики в університеті Антверпена в березні 2020 року. Після завершення бакалавра він приступив до оволодіння знаннями на рівні master’s – магістра, при цьому приділяючи увагу як знань з класичної механіки, так і квантової фізики.

Loading...

«Моя мета – це безсмертя. Я хочу отримати можливість замінити якомога більше частин тіла механічними частинами. Я вже намітив шлях до цієї мети. Квантова фізика, що вивчає самі найменші частинки, може бути першою частиною в цій загадці », – наводить видання слова юного генія.

Loading...