Категорії
Події

“Тому й таке ставлення до України”: Фатєєва розповіла, у чому головна проблема Росії

Актриса театру і кіно Наталія Фатєєва висловилася про ставлення РФ до України

Вона здивувалася діями російської влади.

“Це робиться спеціально, це робиться владою. Я прожила життя при Сталіні, і під час війни, і після, але такого психозу не бачила. Зараз це повертається, щоб виправдовувати насильство над людьми і беззаконня, це все путінські справи”, – зазначила легендарна актриса.

Крім того, вона вважає, що у Росії в останні роки до незалежної України ставляться з глузуванням і зарозумілістю.

  • Save

“Це комплекс неповноцінності. У нас манія величі. Нескінченно слово «великий», від якого мене нудить. Божевільна заздрість. І чомусь вважають, що їм всі зобов’язані. Я, наприклад, щаслива, що Грузія – незалежна країна. Я щаслива, що Україна проходить важкий шлях, але вона незалежна країна, і ніколи не буде по-іншому! Тут можна говорити все, що завгодно”, – зазначила актриса.

  • Save

Крім того, Фадєєва вважає, що Україна буде завжди незалежною державою, у справи якого, лізти не потрібно.

“Це говорить про те, що у людей, які при владі, не все в порядку – розум з серцем не в ладу. Вони дуже закомплексовані і бояться її втратити, тому вони весь час займаються не тим, чим потрібно. Замість того, щоб думати про якість життя людей, їх нічого не цікавить, крім своєї кишені і бажання все життя бути в цієї влади. Більше нічого! Від цього все і йде. Тому й таке ставлення до України. Україна що, їх власність?”, – обурилася актриса.

Loading...

Раніше російська актриса Лія Ахеджакова заявила, що Росія безцеремонно вкрала територію України.Будучи росіянкою, засуджує анексію Криму з боку Російської Федерації. Вона порівнює дії росіян з крадіжкою житлоплощі у людини, який зіткнувся з серйозними проблемами.

Loading...