Категорії
Події

САП змінила підозру Гладковському і збільшила суму інкримінованих збитків до понад 17 млн грн

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про зміну підозри колишньому заступнику секретаря Ради національної безпеки і оборони Олегу Гладковському у справі про зловживання з оборонним замовленням у частині збільшення суми інкримінованих збитків з 10,62 мільйлна гривень до 17,44 мільйона гривень, повідомила пресслужба САП.

«18 жовтня 2019 року колишньому посадовцю вже було повідомлено про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ст.366-1 ККУ. Слідством встановлено, що експосадовець використав надану йому владу та службове становище всупереч інтересам служби з метою отримання неправомірної вигоди комерційною структурою, частки у статутному капіталі якої прямо та опосередковано належать колишньому високопосадовцю та його близьким родичам. Внаслідок цих дій державним інтересам завдано збитків на суму понад 10,62 млн грн збитків. Проте проведена економічна експертиза встановила, що сума збитків складає понад 17,44 млн грн», – йдеться в повідомленні САП.

Як уточнили також в Національному антикорупційному бюро, 14 травня експершому заступнику секретаря РНБО вручено нову підозру з оновленою сумою збитків.

«Правова кваліфікація залишилася та сама – ч. 2 ст. 364 та ст. 366-1 КК України», – йдеться в повідомленні НАБУ.

Loading...

Повідомляється, що досудове розслідування триває.

Loading...