Категорії
Інше Подорожі

Найкрасивіші фонтани світу (Фото)

Фонтан Стравінського, Париж

Цей приголомшливий фонтан був покликаний оживити не надто привабливу площу біля центру Помпіду. Це один із семи нових паризьких фонтанів, відкритих указом президента в 1978 році. Різнокольоровий кінетичний фонтан Жана Тенглі, створений у співпраці з французькою художницею Нікі де Сен-Фалль, рухається під музику Ігоря Стравінського. 16 дивовижних постатей, які по черзі випускають водні струмені, розігрують перед відвідувачами площі цілу виставу в супроводі найкращих творів композитора.

  • Save

Фонтан багатства, Сінгапур

Ця водна прикраса торгового центру в Сінгапурі є рекордсменом – у Книзі рекордів Гіннеса Фонтан багатства значиться як найбільший у світі. Але творці подбали не тільки про його неймовірні розміри та зовнішній вигляд: конструкція створена за всіма правилами фен-шую, а всі його елементи наділені глибоким змістом. Напевно, саме тому фонтан приваблює чимало охочих не тільки помилуватися його рухом, але і здійснити бажання стати багатим і успішним – кажуть, що фонтан на це здатний.

  • Save

Фонтан метаморфоз, Північна Кароліна

Це проєкт амбітного чеського скульптора Давида Черни. Фонтан став справжньою урбаністичною прикрасою головної площі американського містечка Шарлотт у Північній Кароліні. 7-метрова, 16-тонна металева голова, яка складається з тисяч однакових рухомих пластин. Це одна з тих конструкцій, дивитися на яку можна практично нескінченно. Течія води в синергії з постійно рухомими елементами й створює ті самі “метаморфози”, від яких неможливо відвести очей.

Loading...
  • Save

Фонтан Треві, Рим

Цей фонтан XVIII століття, створений в стилі римського бароко зображує, як морський бог Океан приборкує води міста. Щодня з дна фонтану підіймають монети на суму до 3 тисячі євро, які ідуть на благодійні кредитні картки для бідних римлян.

Фонтан побудував архітектор Нікола Сальві на замовлення папи Климента XII у 1730 році. Він є відомим символом Рима і неодноразово знімальним майданчиком для кіно сцен. Найвідоміша з них – з Анітою Екберг із “Солодкого життя” Федеріка Фелліні.

  • Save

Loading...

Фонтан Веселки, Сеул

Крім своєї неймовірної краси, він ще й може похвалитися офіційно зафіксованим досягненням – відповідно до запису в Книзі рекордів Гіннеса, є найдовшим фонтаном у світі. Він являє собою потоки райдужних водних струменів, які каскадом спускаються по обидва боки від масштабного мосту Панпхо – прямо в річку Ханган. Якщо вдень можна дивуватися його масштабності, то ввечері фонтан починає буквально грати барвами – струмені світяться всіма кольорами веселки.

  • Save
Loading...
Loading...