Категорії
Події

Хто і навіщо ріже на метал єдиний в Україні суднобудівний завод “Океан” що Миколаєві?

Нам пишуть #

Анна добрий вечір. Крик душі! Чи знаєте ви, що відбувається на єдиному суднобудівному заводі України «Океан»
А відбувається наступне, почалося повальне звільнення людей, завод продовжують різати по повній, якщо раніше весь процес різання і навантаження був вночі, то зараз все роблять днем. Ці фото зроблені сьогодні близько 17:00.
Вирізали потужний ковальський цех, ріжуть навіть трубопроводи і дах.
Затвор доку варто в 6-му цеху.
Тепер про Бузі, його виводили за 12 «мильну зону, це такий процес для оформлення» прапора «і одноразового переходу. По всій видимості продали. На 3/4 фото це він, також, на фото видно що йде перевалка. Це все робиться на 1-ій добудованій набережній, туди ж і звозять метал і вантажать у вагони.
Якщо так справа піде, то через тиждень на заводі робити буде нічого і його ціна буде такою, що ще й доплачувати доведеться, щоб його хтось забрав !!!!!! Це реальний факт !!!
Ковальський цех 15 млн дол стоїть, вирізали нахер за 2 дні.
Ще тиждень і там нетреба взагалі нічим займатися, хіба кабелю з землі викорчовувати !!! Та ще плити паркану залишаться з рейками !!!!! І то сумніваюся.

Те фото чірікать там були спец крани робота техніка з ексклюзивним складальним устаткуванням японських та корейських новье за ​​120 млн дол. Тепер просто стіни !!!!! Ви собі не уявляєте, що відбувається !!! Збираються різати 3000 тонні стапельні крани. Це ті які зіткнулися. Це обладнання дає цьому заводу ексклюзив і його інвестиційну силу і вартість !! 11 цех кружного суднобудування вирізали пастелі це 12000 тон металу спец конструкцій по зварювальним роботам!!! Будь ласка, допоможіть, втрутьтеся в ситуацію, донесіть до влади, що твориться !!!

13.01.2020 суд заарештував майно Миколаївського суднобудівного заводу «Океан». Так хто ж так безбожно ріже його на металобрухт в пряме порушення закону? Підготувала депутатський запит з цього питання, звертаюся до правоохоронних органів !!!

Loading...
  • Save
  • Save
  • Save
  • Save
  • Save

Loading...