Категорії
Історії добра

Добрі справи робімо сьогодні

Добрі справи людей високо оцінювалися в усі часи. Коли ми говоримо про добрі справи, згадуємо тих, які їхали за тридев’ять земель рятувати людей від хвороб, вчити дітей, допомагати жертвам катастроф.        

У світі є чимало доброго – люблячі батьки, затишний дім, друзі. А з іншого боку, в нашому світі є багато болю, хвороби, нещасні випадки, злочини, війни, підлість. Хіба нам байдуже, коли хтось плаче, бо його образили, зрадили, або це останній крик серця, щоб врятувати життя?       

Мабуть, у нашому непростому світі складно творити добро. Люди найчастіше думають тільки про себе і не хочуть допомагати іншим просто так, без якоїсь вигоди. Гроші, багатство, кар’єра… Важко бути добрим. Але добро – це не сотні вкладених у щось тисяч. Наприклад, для мене добро – це хороша, корисна справа, яка зроблена не заради власної вигоди, а для блага іншої людини. Доброта дає можливість ставати кращим самому і допомагати стати кращим оточуючим людям. Доброта дає сили для перетворення світу на краще. Дуже важливим є прояв доброти у повсякденному житті. Одним із прикладів безкорисливої доброти я вважаю допомогу відомої української співачки Тіни Кароль 11-річній дівчині Валерії з м. Озерного Житомирської області. Ця дівчинка – онкохвора. Вона вже втомилася боротися з своєю жахливою хворобою. Але у неї була одна мрія – заспівати разом із Тіною Кароль. Це прохання сколихнуло соцмережі. Завдки волонтерам відома співачка приїхала до дівчинки просто додому та здійснила її заповітну мрію – заспівала разом із маленькою мрійницею. Нехай на хвилину, але ця дівчинка змогла відчути себе щасливою. Співачка дала моливість зрозуміти, що мрії здійснюються…        

Творити добро – це так просто. Для Тіни це не вартувало нічого. А для Валерії –  радість, щастя, позитивні емоції, які допоможуть їй боротися з хворобою. Головне не бути черствим, байдужим, вчасно відгукуватися на чуже горе, простягувати руку допомоги, віддати частинку своєї душі. Завжди потрібно пам’ятати, що доброта обов’язково повертається тому, хто її робить. А ще слід пам’ятати про те, що добрі справи не потребують похвали. Ми маємо просто бути добрішими один до одного.        

Loading...

Не треба відкладати добрі справи, тому що ніхто не зможе зазирнути у завтрашній день. Хто знає, що станеться з нами завтра? Адже ми самі можемо потребувати допомоги.        

Не відкладайте добрі справи на майбутнє! Творіть їх сьогодні, ідіть із ними у завтра…

Автор: Софія Беркута, м.Житомир 

Loading...
Loading...