Категорії
Події

20 років тому дівчина врятувала заживо закопане немовля. Він виріс і віддячив своїй рятівниці!

Ця історія почалася в 1998 році. Американка Азіта Міланян прогулювалася по вулиці зі своїми собаками. Раптом один з вихованців підбіг до купи каміння біля стежки і загавкав. Жінка вирішила підійти і подивитися в чому справа. Те, що вона побачила, глибоко шокувало її: між камінням стирчала крихітна людська ніжка.

  • Save

Відійшовши від шоку, вона кинулася розгрібати камені. Азіта думала, що малюк мертвий. Але під камінням була жива дитина. Він схопив ручкою жінку за рукав і розплакався.

  • Save

За словами Азізи, хлопчик тільки-тільки народився. Навіть пуповина залишилася. Міланян з дитиною на руках почала кликати на допомогу. Водій, що проїжджав повз, взяв їх в салон і відвіз до лікарні.

  • Save

На щастя, малюк вижив. Майже відразу його всиновили. Азіза намагалася знайти хлопчика. Однак через таємницю усиновлення соціальні служби відмовилися їй повідомити імена прийомних батьків.

Loading...
  • Save


Цікаво, що через місяць з’явилася біологічна мати малюка. Вона подзвонила в поліцію, але коли зрозуміла, що за свої дії отримає великий тюремний термін, кинула трубку. Правоохоронці так її і не знайшли.

  • Save


Цілих сімнадцять років Меттью Уайтакер не знав про те, що в дитинстві його життя врятувала Азіза Міланян. Потім прийомні батьки розповіли історію його чудесного порятунку. Хлопець сам почав шукати Азізу. І знайшов її.

Loading...
  • Save

Зустріч Міланян і Уайтекера була по-справжньому зворушливою. Втриматися від сліз було просто неможливо. Зараз Азіза і Меттью підтримують дружні стосунки.

  • Save

Молода людина називає жінку своїм ангелом-хранителем і це чиста правда.

Loading...
Loading...